Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je na periferii a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, bruslení, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a má zahradu. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek a zdravotnický kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Františka Hajdy 1429/34, Hrabůvka, Ostrava. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 596 711 829.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Františka Hajdy 1429/34, Hrabůvka, Ostrava, Moravskoslezský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Šárka Staníčková
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce