Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a výuka jazyků.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Tajovského 1157, Havířov - Podlesí. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Vzdělávací akademie Havířov s.r.o.. Hodnocení žáků probíhá známkou. Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 596 475 126.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov
Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov
Tajovského 1157, Havířov - Podlesí, Moravskoslezský
Webové stránkyHotelová škola a Obchodní akademie Havířov
ŘeditelPaedDr. Jaroslava Čelechovská
ZřizovatelVzdělávací akademie Havířov s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce