Masarykovo gymnázium

Masarykovo gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze. Masarykovo gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Jičínská 528, Příbor.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 556 722 370.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Masarykovo gymnázium
Masarykovo gymnázium
Jičínská 528, Příbor, Moravskoslezský
Webové stránkyMasarykovo gymnázium
ŘeditelMgr. Pavel Kerekeš
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce