Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a plavání. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna.

Obchodní akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Leonovova 1795, Karviná - Hranice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Jolana Kulhánková. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 596 348 500.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Leonovova 1795, Karviná - Hranice, Moravskoslezský
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Slavka Krystová Florková, MBA
ZřizovatelJolana Kulhánková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce