Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego

Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Havlíčkova 13, Český Těšín.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 558 731 235.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
Havlíčkova 13, Český Těšín, Moravskoslezský
Webové stránkyPolské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego
ŘeditelMgr. Andrzej Bizoń
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce