PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská

PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr, herna a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici výuka jazyků a informatika. Škola poskytuje navazující připravné kurzy. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Československé armády 482, Frýdek-Místek.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Ivana Matulová. Žáci jsou hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 558 436 312.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská
PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská
Československé armády 482, Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Webové stránkyPrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská
ŘeditelMgr. Ivana Matulová
ZřizovatelMgr. Ivana Matulová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce