Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, spolupráce s firmami a exkurce do spolupracujících firem. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Střední odborná škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve škole funguje školní jídelna. Adresa školy je Krnovská 9, Bruntál. Škola poskytuje střední vzdělání s výučním listem. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 554 295 241.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Krnovská 9, Bruntál, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední odborná škola
ŘeditelPaedDr. Eva Nedomlelová
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce