Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a školní dvůr.

Střední škola pořádá exkurze, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, knihovna, učebna praktického vyučování a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Škola poskytuje navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Nemocniční 117/11, Město Albrechtice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 554 652 631.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Nemocniční 117/11, Město Albrechtice, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední odborná škola
ŘeditelIng. Lenka Metzlová
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce