Střední odborná škola NET OFFICE Orlová

Střední odborná škola NET OFFICE Orlová je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Energetiků 144, Orlová - Lutyně. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Stanislav Pietroszek. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 597 317 401.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola NET OFFICE Orlová
Střední odborná škola NET OFFICE Orlová
Energetiků 144, Orlová - Lutyně, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední odborná škola NET OFFICE Orlová
ŘeditelMgr. Pavel Michelsohn
ZřizovatelIng. Stanislav Pietroszek
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce