Střední odborné učiliště DAKOL

Střední odborné učiliště DAKOL je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, knihovna, jazyková učebna a učebna informatiky.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Petrovice u Karviné 570. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Jaroslav Dadok. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 595 391 022.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště DAKOL
Střední odborné učiliště DAKOL
Petrovice u Karviné 570, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední odborné učiliště DAKOL
ŘeditelMgr. Vladimír Kolder
ZřizovatelMgr. Jaroslav Dadok
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce