Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola

Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola je humanitně zaměřená škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, plavání, lyžařský kurz a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna výtvarné výchovy, učebna hudební výchovy, učebna chemie, učebna informatiky a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, literárně dramatický kroužek a zdravotnický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jiráskova 841/1a, Krnov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 554 637 460.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola
Střední pedagogická škola a střední zdravotnická škola
Jiráskova 841/1a, Krnov, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední pedagogická škola a střední zdravotnická škola
ŘeditelMgr. Jana Chlebovská
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce