Střední průmyslová škola elektrotechnická

Střední průmyslová škola elektrotechnická je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, herna, hřiště a knihovna.

Střední průmyslová škola elektrotechnická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a informatika.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Makarenkova 1, Havířov - Město. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 596 811 132.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola elektrotechnická
Střední průmyslová škola elektrotechnická
Makarenkova 1, Havířov - Město, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední průmyslová škola elektrotechnická
ŘeditelIng. Petr Kocurek
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce