Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, technický kroužek a výuka jazyků.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky. Adresa školy je Žižkova 1818, Karviná - Hranice. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 596 348 161.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Žižkova 1818, Karviná - Hranice, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelIng. Česlava Lukaštíková
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce