Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a sportovní areál.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna fyziky, knihovna, učebna praktického vyučování, učebna chemie a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Kollárova 2, Havířov - Podlesí.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 596 410 498.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Kollárova 2, Havířov - Podlesí, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební
ŘeditelIng. Pavel Řehoř
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce