Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a střední průmyslová škola stavební pořádá pro studenti školu v přírodě. Střední průmyslová škola stavební má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna praktického vyučování, učebna fyziky, jazyková učebna, knihovna a učebna chemie.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a výuka jazyků. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a v učebnách informatiky. Adresa školy je Středoškolská 3, Ostrava - Zábřeh. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 595 781 531.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Středoškolská 3, Ostrava - Zábřeh, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební
ŘeditelIng. Norbert Hanzlík
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce