Střední škola

Střední škola je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze, střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a studenti si mohou hrát na školní zahradě.

Střední škola má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika a turistický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Husova 283, Bohumín.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 596 097 911.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Husova 283, Bohumín, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelIng. Liběna Orságová
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce