Střední škola DAKOL

Střední škola DAKOL je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze, střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Střední škola DAKOL má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a jazyková učebna. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Petrovice u Karviné 570. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Jaroslav Dadok. Ve škole se hodnotí známkou.

Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 595 391 022.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola DAKOL
Střední škola DAKOL
Petrovice u Karviné 570, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední škola DAKOL
ŘeditelIng. Michaela Pacanovská
ZřizovatelMgr. Jaroslav Dadok
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce