Střední škola

Střední škola je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola pořádá pro studenti školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna praktického vyučování a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, literárně dramatický kroužek a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Sýkorova 1, Havířov - Šumbark. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 596 884 825.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Sýkorova 1, Havířov - Šumbark, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelIng. Vladislav Walach
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce