Střední škola Masarykova zemědělská

Střední škola Masarykova zemědělská je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední škola Masarykova zemědělská má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Purkyňova 12, Opava. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 553 760 500.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Masarykova zemědělská
Střední škola Masarykova zemědělská
Purkyňova 12, Opava, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední škola Masarykova zemědělská
ŘeditelIng. Arnošt Klein
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce