Střední škola průmyslová

Střední škola průmyslová je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, přírodovědný kroužek, technický kroužek a rukodělný kroužek.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Soukenická 21, Krnov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 554 637 151.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola průmyslová
Střední škola průmyslová
Soukenická 21, Krnov, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední škola průmyslová
ŘeditelIng. Aleš Zouhar
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce