Střední škola řemesel

Střední škola řemesel je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a herna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Střední škola řemesel má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, technický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Pionýrů 2069, Frýdek-Místek. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Moravskoslezský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 558 421 214.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola řemesel
Střední škola řemesel
Pionýrů 2069, Frýdek-Místek, Moravskoslezský
ŘeditelMgr. Petr Solich
ZřizovatelMoravskoslezský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce