Střední uměleckoprůmyslová škola

Střední uměleckoprůmyslová škola je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium a večerní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz a bruslení.

Střední uměleckoprůmyslová škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Československé armády 481, Frýdek-Místek.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Ladislav Szewieczek. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Školní telefonní číslo je +420 558 646 246.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola
Střední uměleckoprůmyslová škola
Československé armády 481, Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola
ŘeditelIng. Ladislav Szewieczek
ZřizovatelIng. Ladislav Szewieczek
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce