Církevní gymnázium Německého řádu

Církevní gymnázium Německého řádu je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: stipendium, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna. Součástí školy je i hřiště a sportovní areál.

Církevní gymnázium Německého řádu má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna chemie a učebna fyziky. V zázemí školy je školní klub. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nešverova 693/1, Olomouc. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Tuto školu zřizuje Bailiva Čechy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 225 201.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Církevní gymnázium Německého řádu
Církevní gymnázium Německého řádu
Nešverova 693/1, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyCírkevní gymnázium Německého řádu
ŘeditelMgr. Ivan Luger
ZřizovatelBailiva Čechy, Morava a Slezsko
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce