Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a mezinárodní spolupráce se školami. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky a učebna informatiky.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků a hudební výchova. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Zborovská 293, Hranice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 581 601 649.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Zborovská 293, Hranice, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelPhDr. Radovan Langer
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce