Gymnázium Jakuba Škody

Gymnázium Jakuba Škody je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, přírodovědný kroužek a technický kroužek.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 29, Přerov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 581 217 790.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Jakuba Škody
Gymnázium Jakuba Škody
Komenského 29, Přerov, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium Jakuba Škody
ŘeditelMgr. Jan Raška
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce