Gymnázium Jana Opletala

Gymnázium Jana Opletala je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna, hřiště, sportovní areál a bazén.

Gymnázium Jana Opletala má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, přírodovědný kroužek, keramika a hudební výchova.

Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Opletalova 189, Litovel. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 585 392 020.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Jana Opletala
Gymnázium Jana Opletala
Opletalova 189, Litovel, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium Jana Opletala
ŘeditelMgr. Radim Lindner
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce