Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, zahraniční pobyt, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá přírodovědný kroužek, výuka jazyků a hudební výchova. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Svatopluka Čecha 683, Kojetín. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 581 705 333.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Svatopluka Čecha 683, Kojetín, Olomoucký
ŘeditelMgr. Květoslava Švédová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce