Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště a sportovní areál.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze, gymnázium pořádá pro studenti školu v přírodě a má zahradu. Gymnázium má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků a keramika. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče.

Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského sady 62, Lipník nad Bečvou. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Město Lipník nad Bečvou je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 581 705 321.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Komenského sady 62, Lipník nad Bečvou, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Jiří Farný
ZřizovatelMěsto Lipník nad Bečvou
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce