Gymnázium

Gymnázium je jazyková škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, zahraniční pobyt, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, přírodovědný kroužek, keramika, literárně dramatický kroužek a informatika. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Čajkovského 9, Olomouc. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 412 493.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Čajkovského 9, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Radek Čapka
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce