Gymnázium

Gymnázium je jazyková škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, školní dvůr, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna, hřiště a sportovní areál.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a gymnázium má zahradu. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, turistický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní klub a školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Tomkova 314/45, Hejčín, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 711 110.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Tomkova 314/45, Hejčín, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelPhDr. Karel Goš
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce