Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Gymnazijní 257, Uničov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Olomoucký je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 081 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Gymnazijní 257, Uničov, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Roman Riedl
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce