Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a knihovna.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, přírodovědný kroužek, literárně dramatický kroužek a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky.

Adresa školy je náměstí Osvobození 20, Zábřeh. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 583 416 380.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
náměstí Osvobození 20, Zábřeh, Olomoucký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Martin Paclík
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce