Moravská střední škola

Moravská střední škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Pro sportující děti je ve škole sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Pasteurova 935, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Lenka Žižlavská.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 223 090.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Moravská střední škola
Moravská střední škola
Pasteurova 935, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyMoravská střední škola
ŘeditelMgr. Bc. Jaroslava Spurná
ZřizovatelLenka Žižlavská
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce