Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Součástí školy je i posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna zeměpisu. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je tř. Spojenců, Olomouc. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 205 911.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
tř. Spojenců, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Romana Novotníková
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce