Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání. Pro sportující děti je ve škole bazén, posilovna, sportovní areál a hřiště.

Obchodní akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky a jazyková učebna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky.

Adresa školy je Palackého 18, Prostějov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 582 345 260.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Palackého 18, Prostějov, Olomoucký
Webové stránkyObchodní akademie
ŘeditelIng. Eva Lošťáková
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce