Sigmundova střední škola strojírenská

Sigmundova střední škola strojírenská je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Sigmundova střední škola strojírenská má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Jana Sigmunda 242, Lutín. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 585 757 711.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Sigmundova střední škola strojírenská
Sigmundova střední škola strojírenská
Jana Sigmunda 242, Lutín, Olomoucký
Webové stránkySigmundova střední škola strojírenská
ŘeditelMgr. Pavel Michalík
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce