Střední odborná škola Hranice

Střední odborná škola Hranice je odborná škola a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz a knihovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna zeměpisu.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Jaselská 832, Hranice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Petr Flajšar. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 581 602 430.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola Hranice
Střední odborná škola Hranice
Jaselská 832, Hranice, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola Hranice
ŘeditelMgr. Petr Flajšar
ZřizovatelMgr. Petr Flajšar
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce