Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, přírodovědný kroužek, technický kroužek a informatika. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Opavská 8, Šternberk. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 012 115.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk
Opavská 8, Šternberk, Olomoucký
ŘeditelIng. Pavel Andrys
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce