Střední odborná škola Litovel

Střední odborná škola Litovel je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna a herna.

Střední odborná škola Litovel má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá turistický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 677, Litovel.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 585 341 547.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola Litovel
Střední odborná škola Litovel
Komenského 677, Litovel, Olomoucký
ŘeditelMgr. Pavel Skácel
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce