Střední odborná škola obchodu a služeb

Střední odborná škola obchodu a služeb je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Štursova 14, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou.

Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 200 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola obchodu a služeb
Střední odborná škola obchodu a služeb
Štursova 14, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola obchodu a služeb
ŘeditelPhDr. Ladislav Pochyla
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce