Střední odborná škola podnikání a obchodu

Střední odborná škola podnikání a obchodu je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Rejskova 2987, Prostějov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je DOMA-MORAVA holding a.s.. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 582 341 413.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola podnikání a obchodu
Střední odborná škola podnikání a obchodu
Rejskova 2987, Prostějov, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola podnikání a obchodu
ŘeditelIng. Marek Moudrý
ZřizovatelDOMA-MORAVA holding a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce