Střední odborná škola Prostějov

Střední odborná škola Prostějov je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je nám. Edmunda Husserla 1, Prostějov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 582 351 977.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola Prostějov
Střední odborná škola Prostějov
nám. Edmunda Husserla 1, Prostějov, Olomoucký
ŘeditelIng. Mária Zámostná
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce