Střední odborná škola služeb

Střední odborná škola služeb je odborná škola, leží v rušné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz a plavání.

Střední odborná škola služeb má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Specializované učebny jako například učebna informatiky.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Pavlovická 16, Olomouc - Pavlovičky. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Anna Loubalová. Žáci jsou hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné, ale žáci mají možnost získat stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 224 587.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola služeb
Střední odborná škola služeb
Pavlovická 16, Olomouc - Pavlovičky, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola služeb
ŘeditelMgr. Bc. Iveta Hennetmairová, DiS.
ZřizovatelMgr. Anna Loubalová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce