Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Stromořadí 420, Uničov.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Antonín Koudelka. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale žáci mají možnost získat stipendium.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 002 057.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Stromořadí 420, Uničov, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola
ŘeditelMgr. Dagmar Smolková
ZřizovatelIng. Antonín Koudelka
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce