Střední odborná škola živnostenská Přerov

Střední odborná škola živnostenská Přerov je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, střední odborná škola živnostenská Přerov pořádá pro studenti školu v přírodě, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Střední odborná škola živnostenská Přerov má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Palackého 1380, Přerov I - Město. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem školy je soukromá společnost. Hodnocení žáků probíhá známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 581 218 018.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola živnostenská Přerov
Střední odborná škola živnostenská Přerov
Palackého 1380, Přerov I - Město, Olomoucký
Webové stránkyStřední odborná škola živnostenská Přerov
ŘeditelMgr. Světlana Daňková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce