Střední průmyslová škola Hranice

Střední průmyslová škola Hranice je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, hřiště, herna, knihovna, posilovna a tělocvična.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna, sportovní areál a bazén.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování, učebna chemie, učebna informatiky a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici technický kroužek, sport, informatika, keramika a rukodělný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole, přes WiFi a přes WiFi. Adresa školy je Studentská 1384, Hranice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 581 671 411.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Hranice
Střední průmyslová škola Hranice
Studentská 1384, Hranice, Olomoucký
Webové stránkyStřední průmyslová škola Hranice
ŘeditelIng. Ivan Doležel
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce