Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a školní klub.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Pro sportující děti je ve škole bazén a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, technický kroužek a přírodovědný kroužek.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Havlíčkova 2, Přerov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 581 210 194.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Havlíčkova 2, Přerov, Olomoucký
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelPhDr. Hana Vyhlídalová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce