Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a lyžařský kurz. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského sady 257, Lipník nad Bečvou. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 581 773 779.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Komenského sady 257, Lipník nad Bečvou, Olomoucký
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební
ŘeditelIng. Vilém Zeiner
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce