Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz, plavání a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední průmyslová škola strojnická Olomouc pořádá pro studenti školu v přírodě. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek a technický kroužek.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je tř. 17. listopadu 49, Olomouc. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 549 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
tř. 17. listopadu 49, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední průmyslová škola strojnická Olomouc
ŘeditelIng. Martina Zahnášová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce