Střední průmyslová škola Uničov

Střední průmyslová škola Uničov je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna, hřiště, sportovní areál, bazén a ledová plocha.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, technický kroužek a turistický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Školní 164, Uničov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 087 531.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Uničov
Střední průmyslová škola Uničov
Školní 164, Uničov, Olomoucký
Webové stránkyStřední průmyslová škola Uničov
ŘeditelIng. Pavel Nováček, Ph.D.
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce